Ing. Jan Mareš3

 

Věk: 30 let

Vzdělání: Gymnázium Mnichovo Hradiště

Fakulta stavební Českého vysokého učení technického – obor inženýrství životního prostředí;

Povolání: obchodně-technický zástupce společnosti Ptáček – velkoobchod a.s.

Sám/Sama o sobě: Jsem prozatím svobodný a bezdětný, takže mám dostatek času na věci, které mě baví a naplňují. Aktivně hraji stolní tenis a zapojuji se vlastně do všech sportů s „kulatým nesmyslem“. Zajímám se také o životní prostředí a přírodu, což mělo vliv i na volbu oboru mého vysokoškolského studia. Rád se scházím s přáteli, nemám rád kverulantství a lehkomyslnost.

Motto: Nejjistější místo, kde najdete pomocnou ruku, je na konci vašeho ramene.

Mnichovo Hradiště a já: V Mnichově Hradišti žiji od narození, a tak mi záleží na jeho vývoji. V současné době se realizuji hlavně v místní TJ Sokol. Zastávám zde pozici místostarosty a vedle provozu sokolovny se starám také o nové naděje stolního tenisu, v němž Hradiště i sám reprezentuji. Zároveň jsem členem sportovní komise našeho města.

Proč kandiduji do zastupitelstva: Nesnáším pouhé kritizování – když se mi něco nelíbí, snažím se to nějak změnit. Domnívám se, že v Mnichově Hradišti a jeho okolí je hodně věcí, na nichž je třeba ještě hodně zapracovat. Město má obrovský potenciál, který není dostatečně využit. Přál bych si, aby zde bylo více aktivních lidí a méně těch, co jen čekají s nataženou rukou.

Kontakt: honza.mares.mh@gmail.com

 

Zpět na seznam kandidátů