Pavel Břicháček

předseda spolku

Soused …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikola Knoblochová

NKmístopředsedkyně spolku

 

Ráda bych pomohla pozitivně ovlivnit život a dění v Mnichově Hradišti díky společné práci nadšenců spolku, kteří dávají do akcí nezištně spoustu energie. Přála bych si, aby se tu občané i návštěvníci našeho města cítili pohodově. Přála bych si, aby se stal spolek motivací pro všechny kolem nás. Osobně jsem vděčná za úsilí vyvíjené spolkaři pro změnu a vytváření lepšího města MH.

 

 

 

 

 

 

Ota Tomáš

místopředseda spolku

Když jsem se po 22 letech natrvalo přestěhoval z Prahy zpátky do Mnichova Hradiště, zjistil jsem, že nepoznávám lidi na ulici. Co jsem ale cítil, byla pozitivní energie akcí, pořádaných jakýmsi spolkem s divným jménem. To mě přitahovalo natolik, že jsem se odhodlal a přidal se. Zevnitř je to ještě mnohem intenzivnější a já jsem rád, že mohu přispět i svou energii ke společnému dílu. Má to smysl …

 

 

 

 

Jaroslav Trpkoš

člen spolku

 

Pocházím z Honsobu a Mnichovo Hradiště DSC_0243je městem mých žákovských a studentských let. Nyní v něm již přes osm let i žiji. S lidmi ve spolku jsem se začal stýkat od dubna 2014, samotný spolek a jeho aktivity mě natolik nadchly, že jsem se postupně více a více zapojoval do jeho činnosti. Líbí se mi akčnost lidí ve spolku a jsem rád, že se mohu do vylepšování našeho města tímto způsobem i já zapojit. Naše město mi není lhostejné a jako otec dvou malých dětí si i já přeji, aby se zde postupně vytvářel příjemný prostor k setkávání naplněný nejrůznějšími akcemi, kde by si na své přišli mámy a tátové s dětmi, mládež i senioři. V současné době spočívá moje úloha ve spoluvedení spolku a koordinaci veškerých aktivit, spravuji web spolku a facebookový účet Žijeme pro Hradiště. 

 

 

 

David Šefl10564987_10203514403994577_337205084_o

člen spolku

 

Moje úloha ve spolku spočívá v podpoře různých aktivit, v pomoci s realizací společných nápadů a v zapojení se do akcí, které v Hradišti rozhodně chyběly. Na bleších trzích mě najdete ve stánku s občerstvením, zčásti mám na starosti vedení účetnictví spolku a tvorbu webu.

sefl.david1@gmail.com

 

 

 

Dagmar MotlováOLYMPUS DIGITAL CAMERA

členka spolku

 

Setkání s lidmi kolem spolku mi dalo příležitost uplatnit se v mém rodném městě. Zajímám se o volný čas, kulturu a cestovní ruch. Ráda se zapojím do jakékoliv aktivity přispívající k rozkvětu města. Momentálně se podílím na organizaci bleších trhů, včetně zajištění občerstvení, a pomáhám s propagací spolku. V budoucnu bych se chtěla věnovat komunitním projektům, jejichž cílem je setkávání a zapojení se do různých společných aktivit.

 

 

 

 

 

Ondřej Lochman966818_10151662054670236_251219326_o

člen spolku

 

Čas a energii se snažím dávat tam, kde to má smysl. Žijeme pro Hradiště je pro mne spolek lidí, kteří mají zájem o místo kde žijí a chtějí mu věnovat nemalou porci svého volného času, jen proto, aby se žilo na Mnichovohradišťsku příjemněji a mohli být na své město hrdí. Poznávat místo, kde žijeme setkávat se s lidmi, kteří o našem městě přemýšlí a současně pro něj něco dělají mi dává smysl a proto jsem jeho členem. Ve spolku pomáhám s Blešími trhy, veřejným pianem a prací v samosprávě.

ondrejlochman@gmail.com

 

 

 

 

kasia-odroberta

Katarzyna Szajda

členka spolku

 

Už tři roky se podílím na chodu spolku Veselá vesnice ve Veselé. Je pro mne důležité, abych se cítila dobře tam kde žiji. K tomu je potřebné znát své sousedy a společně se starat o naše okolí. Spolek Žijeme pro Hradiště je místem, které toto nabízí. Začít musíme vždy u sebe, jinak na změnu můžeme čekat do nekonečna. Ve spolku pomáhám s Blešími trhy, ve tvorbě vize pro kulturu a cestovní ruch. V budoucnu bych ráda pracovala s příběhy pamětníků Mnichovohradišťska.

kasia.unesco@gmail.com

 

 

 

 

Kristýna Motlováfoto-zijeme

členka spolku

 

Při psaní bakalářky o lokální identitě jsem pochopila, proč se tak ráda vracím do rodného města, i když to není nejkrásnější místo na světě. Ale má potenciál a ten se spolu se schopnějšími a šikovnějšími lidmi snažíme rozvíjet. Stojím za Happy videem, pomáhám s blešími trhy a ráda podám pomocnou ruku komukoliv, kdo o ni stojí. Chtěla bych, aby Hradiště bylo zelenější, kulturně pestřejší a spokojenější.

 

 

 

 

 

Ondřej Knoblochfoto 2

člen spolku

 

Společnost lidí, kteří chtějí změnit pohled na Mnichovo Hradiště a chod našeho města k lepšímu mě motivuje k činnosti v tomto spolku. Snažím se aktivně zapojit do všech akcí, které spolek pořádá. Pomáhám s Blešími trhy, organizací sportovních činností ve městě a prací v samosprávě. I já chci být tím, kdo se bude podílet na jakékoli prospěšné formě pomoci našemu městu, ve kterém žijeme.

 

 

 

 

Lenka SosnovcováLenkaS_01

členka spolku

 

Do spolku mě zlákala obrovská aktivní energie a ochota udělat něco pro druhé, kterou cítím od naprosté většiny ostatních členů. Setkání s nimi mi pomohlo překonat zřejmě generačně podmíněnou skepsi vůči politickému dění na místní úrovni. Ve spolkovém dění jsem spíše v roli pozorovatele, občas pomohu s jazykovou úpravou písemností.

 

 

 

 

 

 

 

Milan KvintusKvintus

člen spolku

 

Až v okamžiku, kdy jsem se stal členem Žijeme pro Hradiště, jsem zjistil, že je v našem městě spousta lidí, kterým stejně jako mně není lhostejné, co se na Mnichovohradišťsku děje, jak vypadá a jak je vnímáno. Co mne těší, je zjištění, že zde se o věcech pouze nemluví, ale aktivně se na změnách pro Hradiště pracuje.

 

 

 

 

Jan MarešIMG_5692

člen spolku

 

Do spolku jsem vstoupil protože chci spolupracovat s aktivními lidmi, a že jich ve spolku je…, kteří mají zájem zlepšit život v MH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edita ŘezáčováDSCN0846

členka spolku

 

Nacházím se v krásné etapě života, kdy jsem hlavně máma. A protože jako každá správná máma z reklamy chci pro své děti to nejlepší, chci pro ně i příjemné místo pro život.Myslím, že Mnichovo Hradiště ten potenciál má, proto jsem se přidala ke spolku lidí, kteří chtějí pro město „jen tak“ něco udělat. A nepřestává mě to bavit. Scházet se, diskutovat, plánovat a také ledacos uskutečnit.Ve spolku pomáhám s piánem, blešími trhy a propagací spolkových akcí.

 

 

Vendy Šeflová3

 členka spolku

 

Skupina lidí okolo spolku Žijeme pro Hradiště mi umožňuje „vařit“ sny, nápady a potřeby nejen mé, ale i ostatních občanů Mnichovohradišťska. Vařím zásadně z lokálních produktů, okořeněných trochou zahraničních zkušeností, peprně komentovaných právnickými poučkami a dotažených životním optimismem a nadšením téměř k michelinské dokonalosti. Jsem základní ingrediencí bleších trhů a jedna z ingrediencí Facebooku Fandíme Hradišti.

 

 

 

 

 

Aleš Janatka227 2

člen spolku

 

Společnost aktivních Hradišťáků se zajímavými nápady, chutí „něco dělat“ a pouze nečekat na to, až se bude něco dít, mě motivovala se přidat! Je to pouze začátek a věřím, že pozitivně naladění obyvatelé Mnichova Hradiště se také přidají a společně budeme žít pro Hradiště a časem Hradiště pro nás… 

 

 

 

 

 

 

 

Jiří Janda04_janda

člen spolku

 

Ačkoliv jsem vyrůstal a dospíval v nedalekém Bakově nad Jizerou, Mnichovo Hradiště mě vždy velmi oslovovalo. Přes Mnichovo Hradiště často vedly mé cesty do Českého ráje, kam nesmírně rád podnikám pěší nebo cyklistické výlety. Když jsem se v polovině roku 2014 do Mnichova Hradiště přestěhoval, primárně jsem si od tohoto města sliboval klidné a občansky vybavené místo. Svým přistěhováním jsem však získal mnohem více, a to zejména díky spolku Žijeme pro Hradiště a jeho členům. Spolek Žijeme pro Hradiště jsem začal registrovat již na jaře 2014. Protože mě spolek myšlenkou kulturně-společenské obrody města neskutečně zaujal, stal jsem se jeho sympatizantem a na podzim 2014 dokonce i jeho členem. Díky spolku Žijeme pro Hradiště v Hradišti pouze nebydlím, ale i žiji. Tento pocit bych přál více občanům.

 

Jan Füši

ficak12

člen spolku

 

hradišťák, fotograf a mopeďák 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Mach

Eliška Plíhalová

Dana Lamačová

Karel Váňa

Pavel Sosnovec

Iveta Dandová

Hana Otáhalová

Marie Otáhalová

Jiří Plíhal

Kamila Sedláková

Iveta Strižencová

Pavel Svatuška

Jakub Holas

Daniela Sedláková

Václav Toman

Veronika Tomanová

Josef Ort

Nikola Svatušková

Jiří Blekta

Alena Vagenknechtová

Alena Lochmanová

Markéta Tomášová

Aleš Rychlý

Jan Nohýnek

Petr Cerman

Veronika Trkolová

Tomáš Trkola

Jiří Herbst

Lenka Lochmanová

Terezie Nohýnková

Lukáš Prokorát

Viktoriia Khomichak