Máte rádi turistiku, přírodu a vše, co je spojené s příjemnou procházkou? Pak právě pro Vás organizujeme řadu pěších výletů. Vypravte se s námi do blízkého i vzdálenějšího okolí Mnichova Hradiště, poznejte přírodní krásy našeho kraje a aktivně si odpočiňte na čerstvém vzduchu. V tomto roce se můžete těšit na procházku Riegrovou stezkou, výstup na Drábské světničky či bloudění v romantickém labyrintu Besedických skal.

Jednotlivé trasy se vyznačují různou obtížností. Většina výletů vyžaduje určitou fyzickou zdatnost. Do budoucna však plánujeme i několik kratších bezbariérových procházek. Na své si tak přijdou i sportovně méně zdatní jedinci či rodiče s malými dětmi. O náročnosti trasy vás vždy informujeme prostřednictvím plakátu konkrétního výletu.

Turistický výlet lze absolvovat nejen skupinově, ale i individuálně (kdokoliv se může od skupiny odloučit a pokračovat rychlejším tempem, popř. se vydat na jinou trasu). Děti mladší 16 let musí doprovázet zletilá osoba. Každý účastník se na trasu vydává na vlastní nebezpečí a na vlastní náklady. Typickými výdaji, které si účastníci hradí sami, jsou jízdné a vstupné. Výletu se mohou účastnit i psi. Každý pes musí být přivázán na vodítku a vůči lidem i ostatním psům nesmí jevit známky agresivity či nesnášenlivosti.

Jestliže jste v Mnichově Hradišti a jeho okolí absolvovali nějaký velmi zajímavý výlet, budeme rádi, když se s námi o Váš tip podělíte (v případě zájmu pište na Jiri.Janda.06@gmail.com). Třeba se již za nedlouho na Vaši oblíbenou trasu společně vypravíme…Schránka 01

 

 

 

Schránka 01

Schránka 01