Nemáme ve zvyku utíkat od rozdělané práce. Jdeme do toho znovu! A protože nejsme politická strana musíme opět sebrat 700 podpisů z řad občanů, abychom vůbec mohli kandidovat. Podepište nám petiční arch a dejte nám tak šanci starat se o naše město i dále. Svým podpisem nás můžete podpořit podepsáním petice v Drogerii Jasmín, Knihkupectví Otáhalová, Květinářství Fantazie, nebo Restauraci u Karlových Varů. Díky za váš podpis! Ondřej a Lenka.

Zveřejnil(a) Ondřej Lochman dne 4. červen 2018

Nemáme ve zvyku utíkat od rozdělané práce. Jdeme do toho znovu! A protože nejsme politická strana musíme opět sebrat 700 podpisů od občanů města, abychom vůbec mohli kandidovat. Podepište nám petiční arch a dejte nám tak šanci starat se o naše město i dále. Svým podpisem nás můžete podpořit např. v Drogerii Jasmín, Knihkupectví Otáhalová, Květinářství Fantazie, nebo Restauraci u Karlových Varů. Díky za váš podpis! Ondřej a Lenka.